SEKCJA MENU DESKTOP
-
SEKCJA POKAZ DESKTOP
-
SEKCJE DESKTOP
Moskitiery w naszej ofercie

Kompleksowo obsługujemy klientów detalicznych oraz korporacyjnych.


Jedną z najskuteczniejszą metodą ochrony domu przed owadami, pyłkami i kurzem są moskitiery. Produkowane przez nas moskitiery wykonane  są z siatki z włókna szklanego, a ramki z aluminium przez co są bardzo stabilne co zapewnia długą żywotność produktu. Bogata oferta moskitier dostosowana jest do różnych otworów okiennych.

Masz pytanie zadzwoń  509-838-757

 

MOSKITIERY

RAMOWE

Moskitiera ramowa montowana jest na ramie okna za pomocą metalowych  blaszek na uszczelkach okiennych. Prosty montaż i demontaż.

 

DRZWIOWE

Bardzo komfortowa i skuteczna moskitiera wyposażona w skrzydło drzwiowe montowane we wnęce drzwiowej. Dzięki zainstalowanym zawiasom magnesowym bardzo łatwo otwierają się i zamykają. Posiadamy bogatą kolorystykę profili.

 

ROLOWANE

Bardzo komfortowa moskitiera, która wyposażona jest w kasetę i prowadnicę. Za pomocą mechanizmu sprężynowego zwija się siatka do kasety. Moskitierę rolowaną można montować w pionie i poziomie. Montaż odbywa się do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ramy okna.

 

PLISOWANE

Moskitiera plisowana charakteryzuje się specjalnie plisowaną siatką. Po złożeniu  całość chowa się  w profilu bocznym, zajmując bardzo mało miejsca. Moskitiera posiada konstrukcję z profilu aluminiowego, zapewniając  trwałość  produktu. Siatka to włókno szklane powlekane winylem.

 

Masz pytanie zadzwoń  509-838-757

 
SEKCJA MENU MOBILE
-
SEKCJA TELEFON MOBILE