SEKCJA MENU DESKTOP
-
SEKCJA POKAZ DESKTOP
-
SEKCJE DESKTOP
Żaluzje w naszej ofercie

Kompleksowo obsługujemy klientów detalicznych oraz korporacyjnych.


 

ŻALUZJE

ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje poziome al. występują w 3 szerokościach: 16mm, 25mm, 50mm. Produkt ten jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użyciu, przez co jest najbardziej rozpowszechnionym. Żaluzje można montować na skrzydle okiennym bądź ścianie, regulacja odbywa się za pomocą  łańcuszka lub sznurka z pokrętłem. Żaluzje występują w bogatej gamie kolorystycznej.

a) ŻALUZJA  AMARANT - Regulacja za pomocą sznurka i pokrętła. System ten można montować na skrzydło okienne lub bezinwazyjnie na zaczepach.

b) ŻALUZJA  ISSO - Regulacja za pomocą łańcuszka (zmiana konta i podciąganie). Jest to najnowocześniejszy system polecany jako najwygodniejszy.

 

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe doskonale chronią pomieszczenia przed nagrzewaniem ,  montowane są od strony zewnętrznej do wnęki okiennej lub na elewacje. Sterowanie ręczne lub elektryczne. Dowolna regulacja kąta nachylenia listew powoduje wybrać optymalne zaciemnienie. Listwy  wykonane są z taśmy al. o gr.0,42mm, blachy osłonowe i prowadnice o  trwałej konstrukcji co sprawia że są wytrzymałe na warunki zewnętrzne.

 

ŻALUZJE PIONOWE (verticale)

Żaluzje pionowe najczęściej montuje się jako osłona dużych przeszkleń. Lamele materiałowe występują w 2 szerokościach: 89mm i 127 mm. Sterowanie ręczne lub elektryczne. Montaż do sufitu, ściany lub do wnęki.

 

ŻALUZJE DREWNIANE

Nasza firma oferuje 2 wersje lameli: 25mm i 50mm. Żaluzje montowane są zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach jak i klasycznych. Posiadamy szeroką  gamę kolorystyczną. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka i drewnianego pokrętła. Maksymalna szerokość żaluzji 240 cm.

 

ŻALUZJA PLISSA

Żaluzja plissa dzięki szerokiej gamie rozwiązań można stosować prawie we wszystkich typach okien. Bardzo szeroka kolekcja materiałowa o różnej przepuszczalności światłą pozwala dobrać odpowiednia tkaninę. Regulacja góra-dół, dół-góra.

 

Masz pytanie zadzwoń  509-838-757

 
SEKCJA MENU MOBILE
-
SEKCJA TELEFON MOBILE